Właśnie powstaje nowy rozdział efektów mojej pracy autorskiej. Wraz z podpisaną niedawno umową z Wydawnictwem „Szara Godzina”, uruchomione zostały prace wydawnicze nad trzecią moją książką. Teraz rozpoczną się prace redakcyjne oraz projektowanie okładki. Zdradzę, że szykuje się spora dawka materiału, który powinien przykuć uwagę nie tylko zwolenników dreszczowców.

Oto niektóre opinie Czytelniczek i Czytelników na temat fragmentu, który został ujawniony:

Po przeczytaniu fragmentu nadchodzącej książki ciekawość mnie rozpiera. Polecam i pozdrawiam! – Jan.

Czytając fragment nowej książki zaczynamy mieć ochotę na więcej, więc czekam na szybkie wydanie tej pozycji. Jestem pewien, że będzie to kolejna wspaniała książka tego autora. – Józef

Uwielbiam książki z dreszczykiem emocji i historycznym tłem. Z niecierpliwością czekam na nową książkę Pana Mariana. – Karolina.

Przeczytałam zwiastun książki i nie mogę już doczekać się całości. Przeczytałam poprzednie książki. Były bardzo ciekawe i napisane wartkim językiem. Spodziewam się, że nowa książka będzie jeszcze bardziej interesująca. – Dorota.

 Jestem ciekawa książki , która zapowiada się bardzo interesująco . Doczytałam, że to będzie trylogia , warto wspierać Pana Mariana, autora tych ciekawie zapowiadających się powieści .Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy chcą czytać ciekawe powieści Autora. – Anna.

Jeśli można oceniać książkę na podstawie tylko tego fragmentu to naprawdę warto czekać aż ukaże się cała Książka. – Piotr.

Polecam …autor znakomitych kryminałów…nie mogę się doczekać wydania nowej książki i spotkania oko w oko z jej Twórcą. – Balbina.

Po przeczytaniu fragmentu zapowiadającego obecną książkę widzę, że talent pisarski nie opuszcza, a nawet rozwija się u Mariana Noconia. Potrafi wciągnąć w każdą akcję. A to – myślę że dzięki bardzo realnemu opisowi sytuacji oraz ciekawej akcji. Zamawiam 1 egzemplarz tej nowej książki. – Sławomir.

 Książka zapowiada się ciekawie i życzę jej kariery takiej jak „Czarna biel”, którą przeczytałam jednym tchem. Polecam. Z niecierpliwością czekam na wydanie ,a zapowiedź trylogii jest miodem na serce. – Hanna.

Książka będzie na pewno rewelacyjna, Nie mogę się doczekać, gdy pojawi się w księgarniach! – Widleta. 

Wydanie dobrej książki jest dzisiaj bardzo trudne Książka? Z pewnością jest warta wydania. – Jolanta.

Na pierwszym planie książki Mariana Noconia

Trzecia książka