„Artefakt umysłu” budzi zainteresowanie i wciąga w akcję.

Artefakt umysłu i trzy książki są dostępne tylko pod: http://bit.ly/2CsYKOZ. Tegoroczne, ukazanie się pierwszego tomu trylogii „Seton” , przyjmuję z dużym zadowoleniem. Braki tej książki na półkach EMPiK-u, to zapewne potwierdzenie zainteresowania na rynku „Artefaktem umysłu”. Znalezienie się wśród 20 najpoczytniejszych thrillerów w rankingu Skąpca (http://bit.ly/2BdMcMZ), dowodzi o popularności tej pozycji. „Artefakt umysłu” zdobył także dwie nagrody w plebiscytach czytelniczych. Są to nagrody internautów i jury portalu Granice.pl . Nagrody Najlepszej Książki Pod Choinkę oraz nagrody głównej Najlepszej Książki Na Zimę w sezonie 2017. Ale najważniejsze są dobre opinie Czytelników.

Dlatego z optymizmem patrzę na plany wydawnicze w 2018 roku. Wydawca zaplanował bowiem wydanie w 2018 roku kolejnych dwóch moich książek. Intensywnie więc pracuję nad przygotowaniem ostatecznej formy materiału powieści dwóch kolejnych tomów trylogii „Seton”.

Dotychczas ukazały się mojego autorstwa trzy książki: „Wszystko się zmienia”, „Czarna biel. Wspomnienia” (Książka Roku 2016) i wspomniany „Artefakt umysłu”.

Co jest rzadkością, wszystkie do zdobycia w jednym, jedynym miejscu. Ilość limitowana. Warto więc zaglądnąć na tę „półkę”: http://bit.ly/2CsYKOZ.

Artefakt umysłu

Artefakt umysłu