Ranking kryminałów w styczniu 2018

Artefakt umysłu” awansował na trzecie miejsce w zestawieniu 20 najpopularniejszych książek w kategorii „kryminały”, styczeń 2018 .

Thriller „Artefakt umysłu” odnotował kolejny awans. Tym razem o 17 pozycji, w porównaniu do grudnia br.. Przy ustalaniu rankingu w niezależnej porównywarce Skąpiec.pl, brana jest pod uwagę popularność książek. Ranking jest odzwierciedleniem aktualnych trendów w tej kategorii. W zestawieniu prezentuje się pozycję i średnią ocenę wyliczoną na podstawie opinii użytkowników. 

Jak twierdzą specjaliści, grudzień jest wskaźnikiem największych trendów zainteresowań czytelników i kupujących książki. Wtedy to pojawia się na rynku najwięcej tytułów i występuje największa rywalizacja wśród wydawców.  Ocena porównywarki wskazuje, że „Artefakt umysłu”, jako pierwszy tom trylogii SETON, uzyskuje coraz większą popularność wśród czytelników. Liczne, dobre recenzje. Uzyskanie w 2017 roku dwóch nagród w ogólnopolskich konkursach. Świadczą, że „Artefakt umysłu” został na rynku dostrzeżony.Dobrze to rokuje następnemu tomowi trylogii SETON, który zapowiadany jest na połowę tego 2018 roku.

Artefakt umysłu na topie także w styczniu 2018

Artefakt umysłu na topie także w styczniu 2018


Źródło: http://bit.ly/2BdMcMZ