Zobacz o książce Niezabliźniona nić na https://mariannocon.pl/strona-powitalna

Wychodząc naprzeciw rzeszy Czytelników, przygotowaliśmy zapisy na specjalną promocję bonusową. Zgodnie z zapowiedziami, ruszyły właśnie zapisy na przedpremierową sprzedaż najnowszego thrillera Mariana Noconia pt. „Niezabliźniona nić„.

Można otrzymać w ten sposób indywidualnie numerowany egzemplarz książki, którego kolejność ustalana jest według kolejności składania zamówień w sklepie internetowym Wydawnictwa MUZO . Jest on pod patronatem autora. W ten sposób zostają uhonorowani Czytelnicy, którzy nie tylko lubią powieści Mariana Noconia, ale też te osoby, które chcą być potraktowani indywidualnie i uczestniczyć w nietuzinkowym zakupie.

Aby Kupujący mogli otrzymać numerowany egzemplarz ze specjalną widokówką i autografem Autora, zapisy i sprzedaż będą prowadzone wyłącznie w sklepie patronackim Wydawnictwa MUZO z Katowic.

Widokówka do książki Niezabliźniona nić

Są jeszcze dwa powody, dla których sprzedaż prowadzona jest tylko przez tę witrynę sklepową na stronie Autora. Pierwszym jest zdeklarowana przez niego wola wspomożenia służby zdrowia z części honorarium autorskiego. Drugim celem jest wspomożenie działań na rzecz kultury.

I jest jeszcze coś, co w dobie COVID-19, ma też znaczenie. Kupujesz polską książkę, polskiego autora, Wydawcy (Szara Godzina) i Dystrybutora (wspomniane Wydawnictwo MUZO) Zatem jest wiele powodów do kupna tej książki.

Zapisy na przedpremierową sprzedaż książki Niezabliźniona nićograniczone w czasie i ilości. Dlatego zapisz się już teraz!