Według informacji Wydawcy SZARA GODZINA w dniu 25 CZERWCA 2020 ROKU nastąpi premiera długo oczekiwanej książki Mariana Noconia pt. „NIEZABLIŹNIONA NIĆ„. Dla niecierpliwych fanów autora uruchomiono specjalne zapisy na premierowe egzemplarze. Dla nich autor przygotował szereg bonusów okolicznościowych, podkreślających ten moment.

Według nieoficjalnych opinii, 400 stron książki zaciekawia i dostarcza sporej dawki emocji i coś więcej – rozbudza ciekawość. Wydawca opatrzył ją następującym opisem:

„Major Victor Moss trafia niespodziewanie na zamek w Baranowie Sandomierskim i nawiązuje współpracę z polską grupą przygotowującą ekspedycję wojskową. W ośrodku otrzymuje również odpowiedzi na kilka nurtujących go pytań. Teksty ze starego notesu i pozyskane na zamku wiadomości pozwalają mu uwierzyć w możliwość rozszyfrowania pewnej tajemnicy historycznej.
Z czasem przekonuje się też, że szczątkowe informacje ze starożytnej przeszłości Sumerów mogą być kluczem do rozwiązania światowej zagadki. To jednak stwarza zagrożenie wielkim tego świata. Zaczyna się niebezpieczna gra z tajnymi służbami. Na drodze do prawdy Moss spotyka osoby, które mogą mu tyle samo pomóc, co zaszkodzić.
Niezabliźniona nić to thriller konspiracyjny, pełen intryg i dynamicznych scen trzymających w napięciu. Gotowy na wszystko bohater musi stawić czoła nie tylko ludziom, ale też tajemnicy stojącej ponad jego życiem.”

Życzę dobrej lektury i czekam na Twoją opinię.

Zapisy tutaj: patronacka witryna internetowa MUZO. i nigdzie indziej jej nie ma.