Jeśli jesteś fanem thrillerów i literatury sensacyjnej, to na pewno nie możesz doczekać się premiery nowej książki Mariana A. Noconia, zatytułowanej “ZATOKOWA DEWIACJA”.

W wielkim skrócie opowieść o tajemniczym wątku, sięgającym jeszcze starożytności Sumeru, w którą uwikłany został Victor Moss. Człowiek twardo stąpający po ziemi, który musiał zacząć stawiać czoła coraz liczniejszym przeciwnościom i wrogom rywalizującym z nim o znalezienie zagadkowego miejsca. Po drodze nie brak ludzi zamierzający go zabić. On, kierując się własną drogą i nakreśloną sobie misją, zamierza dotrzeć do celu, udowadniając sobie i innym, że to potrafi. Że ocali siebie, przyjaciółkę i świat. Po drodze będzie jednak musiał jeszcze rozwiązać szereg łamigłówek, które pozwolą mu na zlokalizowanie mglistego miejsca, które musi zlokalizować – ukryte wśród notatek, szyfrów i starożytnej wiedzy. Książka obiecuje być pełną zwrotów akcji, niespodzianek i emocji.

Aby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę, autor książki postanowił udostępnić na swojej stronie internetowej nowy trailer prapremierowy, który zapowiada wydanie oczekiwanej książki. Trailer jest jedynie wizualnie sugeruje co czeka Czytelnika, podkreślając dramaturgią muzyki, niektóre momenty tej obszernej lektury. Do stworzenia ścieżki dźwiękowej wykorzystano fragment utworu „Faller Angel”, skomponowanego przez Rogera Subiramy, znanego hiszpańskiego kompozytora muzyki filmowej i klasycznej.

„Faller Angel” to utwór o silnym nastroju i dramatyzmie, który idealnie pasuje do klimatu thrillera. Ma bogatą orkiestrację i wykorzystuje chór oraz solistkę sopranową. Kompozytor zgodził się na użycie swojego utworu do trailera książki, co jest wielkim wyróżnieniem dla Autora.

Jeśli chcesz posłuchać utworu Faller Angel i obejrzeć próbkę trailera  prapremiery książki “ZATOKOWA DEWIACJA”, to masz taką okazję klikając poniżej na ikonę filmu. Chcąc kupić jej limitowaną ilość prapremierowego wydania zapisz się do Klubu pisarza. Ale pamiętaj! Liczy się kolejność zapisów, bo książka na rynku pojawi się później.

https://www.youtube.com/watch?v=kIa1FU4cJ2U