Poniższa opinia o powieści “ZATOKOWA DEWIACJA” przedstawia ją jako bogatą i wielowymiarową lekturę. Jej Autor publikując ją na stronie polter.pl przy tytułowym thrillerze sensacyjnym, wskazuje, że ta książka może zainteresować szerokie grono czytelników dzięki połączeniu przez pisarza Mariana Noconia różnorodnych gatunków literackich oraz tematyki, która dotyka uniwersalnych wartości i doświadczeń.

Wskazuje na edukacyjny i refleksyjny charakter powieści sugeruje, że może ona skłaniać do przemyśleń nad własnym życiem i historią świata. Autor opinii zdaje się zapraszać czytelników do podróży nie tylko po stronach książki, ale również po głębi ludzkiej natury i wyzwań, z jakimi się mierzymy.

Autor opinii o „ZATOKOWEJ DEWIACJI” pisze:

„“Zatokowa dewiacja” to powieść sensacyjna, która łączy w sobie elementy dreszczowca, sensacji, przygody i romansu. Autor, korzystając ze swojej wiedzy i pasji z zakresu historii, psychologii, geografii i militariów, stworzył intrygującą opowieść, która przenosi czytelnika w kilka zakątków świata, wraz z ich geograficznym oraz kulturowym kolorytem. Z akcją osadzoną na tle rzeczywistych wydarzeń 2004 roku. W powieści nie brakuje wartkiej akcji, zaskakujących zwrotów i ciekawych postaci, które mają swoje mocne i słabe strony. Powieść ma nie tylko charakter rozrywkowy, ale także edukacyjny i refleksyjny. Autor pokazuje, że miniona historia, to nie zamknięty rozdział, ale wciąż otwarta księga mająca swoją wartość w poznawaniu nas samych i otaczającego świata. Tak jak opisuje to Biblia. Pokazuje też, jak można sobie radzić w trudnych sytuacjach, aby z nich wyjść obronną ręką. Pokazuje jednocześnie, jak trudno się nieraz uwolnić od niezamierzonego uwikłania w sprawy, które mogą nas przerastać i zagrażać nam samym. Jak wytrwałość pozwala osiągać szczyty a motywacja pokonywać najtrudniejsze wyzwania w osiągnięciu celu. Nieraz celu nieświadomego.”

Sięgnij po tę książkę i sama wyrób sobie opinię, bo takie opinie nie powstają z niczego.