Drodzy Czytelnicy,

Dzisiejszy dzień jest dla mnie świąteczny – nie tylko dlatego, że obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pisarza, ale także dlatego, że właśnie dziś zamknąłem kolejny etap mojej literackiej podróży. Zakończyłem prace nad rozszerzeniem mojej powieści, która – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku!

To był czas pełen intensywnej pracy, dopracowywania detali, dopisywania nowych wątków i pogłębiania losów bohaterów. Mam nadzieję, że efekt końcowy dostarczy Wam wielu emocji, a sama historia wciągnie Was jeszcze bardziej niż dotychczas!

Dziękuję Wam za wsparcie, słowa motywacji i cierpliwość. Każdy komentarz, każda rozmowa, każde Wasze oczekiwanie sprawia, że ta literacka podróż nabiera jeszcze większego sensu. To dla Was piszę, to Wasze zainteresowanie dodaje skrzydeł mojej twórczości.

Bądźcie czujni – już wkrótce zdradzę więcej szczegółów dotyczących premiery!

Co według Was powinno znaleźć się w dobrym rozszerzeniu powieści? Czekam na Wasze opinie!

Z literackim pozdrowieniem,