OCZEKIWANIA CZYTELNICZE.

Oczekiwania czytelnicze.

W międzyczasie thriller „Niezabliźniona nić” otrzymał okładkę, nawiązującą do innego thrillera (przygodowego) „Artefakt umysłu.

Na chwilę obecną trwają prace redakcyjne nad treścią najnowszej książki mojego autorstwa.

Choć „Niezabliźniona nić” jest opatrzona numeracją II-gą tomu trylogii SETON, to jednak nie trzeba przeczytać wpierw I-go tomu, aby zrozumieć kolejny. Powieść jest tak napisana, że sięgając po nią, możemy traktować ją, jako autonomiczną i cieszyć się spędzonym z nią czasem.

Czy zatem wszystko w niej zostanie rozwiązane, skoro planowana jest trylogia?

Czytelnicy znajdą w niej zarówno wprowadzenie, jak też epilog adekwatny do prowadzonej narracji. Jak zapowiadałem na pierwszym spotkaniu autorskim, bohater w każdej powieści będzie się zmieniał.

Ale wróćmy do tego, co nas czeka w najbliższym czasie.

Z mroku niebytu wyłoniła nam się okładka. Jeszcze w lutym, czytelnicy będą mogli znaleźć szereg informacji o samej powieści. W postach, czacie i zwiastunie. W marcu br. powinna zostać uruchomiona subskrypcja poprzedzająca sprzedaż przedpremierową. Kupujący otrzymają wtedy nie tylko samą książkę, ale także benefity i okazjonalne dodatki.

Krajowa premiera odbędzie później. Tak, aby moi fani mogli otrzymać wcześniej coś, czego nie otrzymają późniejsi nabywcy w sieci krajowej sprzedaży.