Konkurs na Książkę Roku 2016

Strona konkursu granice.pl

„Czarna biel” w plebiscycie Książki 2016. Już na dobre rozpoczęliśmy 2017 rok. Podsumowania 2016 roku i kolejne sprawy nabrały tempa. Po raz ósmy wybieramy też najlepsze książki roku!

Książka „Czarna biel” została wybrana przez Redakcję serwisu Granice.pl do plebiscytu w ramach, którego internauci i jurorzy wybierają najlepsze książki na kolejne pory roku oraz roku.

W roku 2016 „Czarna biel” została wybrana przez Internautów, jako „Najlepsza książka na Jesień 2016” w swojej kategorii. Dziś jest kolejna okazja, do podsumowania literatury wydanej w 2016 roku. Wybierając najlepsze spośród najlepszych książek, do których „Czarna biel” została już zaliczona, mamy okazję i wpływ na kształt opinii czytelniczych.  Z nimi muszą się liczyć zarówno wydawcy, jak i dystrybutorzy, planując kolejne wydania.

Stąd, mając taką sposobność, w tym również otrzymania nagród książkowych, złóżcie swój głos. „Czarna biel” została doceniona przez rzesze czytelników i wielu krytyków literackich. Dlatego zagłosowanie na nią, będzie niejako wyrazem Waszego poparcia publikacji, którą warto wszystkim polecić.

Pozdrawiam, Marian A. Nocoń.

Link konkursowy: http://www.ksiazkiroku.pl/ksiazka,5488035