👉Jeśli lubisz czytać książki sensacyjne i przygodowe, a może kiedyś też będziesz chciała lub chciał napisać swoją książkę, mam dla Ciebie ciekawą propozycję. Dołącz do Klubu Pisarza Mariana Noconia i skorzystaj z wielu korzyści, takich jak:

☝️ Na dobry początek 7% rabatu na wszystkie książki autora, w tym na jego najnowszą powieść – “Zatokowa dewiacja” – trzeci i ostatni tom trylogii SETON, która łączy historię, tajemnicę i akcję w niesamowity sposób.

👆 Za kilka dni otrzymasz pierwszeństwo w zakupie bardzo niewielkiej puli pełnej trylogii SETON z przedpremierową, numerowaną “Zatokową dewiacją”. To wyjątkowa okazja, aby mieć w swojej kolekcji pełną serię książek, które zyskały uznanie czytelników i krytyków.

✋ Później możliwość otrzymywania specjalnych maili z propozycjami i informacjami klubowymi. Sposobność do poznania autora i jego aktywności pisarskich, zadawania mu pytań, wymiany opinii i pomysłów, a także uczestniczenia w ciekawych warsztatach i konkursach.

To szansa na rozwijanie swojej pasji i nawiązywanie nowych znajomości.

Aby dołączyć do Klubu Pisarza Mariana Noconia, wystarczy wejść na jego oficjalną stronę https://mariannocon.pl/sklep/ i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Nie zwlekaj, bo liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się już dziś póki jest jeszcze wolne miejsce! 😊