Czy zastanawialiście się kiedyś, co by się stało, gdyby starożytna wiedza wpadła w niepowołane ręce? Czy chcielibyście poznać sekrety, które skrywa stary notes, znaleziony przez byłego komandosa Victora Mossa? Czy jesteście gotowi na przygodę, która przeniesie Was na kilka kontynentów i zmusi do zmierzenia się z niebezpiecznymi wrogami?

Jeśli tak, to nie możecie przegapić nowej powieści Mariana Noconia – “Zatokowa dewiacja”. To trzeci i ostatni tom trylogii “Seton”, która łączy w sobie elementy thrillera, sensacji i historii. Autor, tym razem zabiera nas w podróż pełną starożytnych tajemnic, ciekawych faktów i emocjonujących dialogów, ale nie jest to opowieść historyczna ani przygodowa. To thriller sensacyjny!

“Zatokowa dewiacja” to w zasadzie samoistna powieść, która zadowoli zarówno miłośników gatunku, jak i czytelników szukających oryginalnej i inspirującej lektury. To także historia miłości, która rodzi się w najmniej spodziewanych okolicznościach. Victor Moss nie tylko musi stawić czoła niebezpiecznym wrogom, ale także swoim własnym uczuciom do Ewy Abramowskiej – kobiety, która odmieni jego życie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej fascynującej książce i posłuchać fragmentu, który potrafi zaciekawić. Zapraszamy na stronę autorską Mariana NoconiaTam znajdziecie nie tylko nagranie, które specjalnie dla Was nagrał lubiany lektor Tomasz Karc, ale także informacje o Autorze, recenzje, opinie czytelników i możliwość zamówienia książki.

Przekonajcie się sami, odsłuchując fragment “Zatokowej dewiacji” – powieści, która może zmienić losy świata. A może już czytaliście tę książkę i chcecie podzielić się swoją opinią? Napiszcie w komentarzu, co myślicie o tej książce i o autorze. Chętnie poznam Wasze spostrzeżenia i odpowiedzi na pytania.