Czy wiesz, co łączy starożytną historię, tajemniczy notes i sensacyjną przygodę? Jeśli nie, to koniecznie musisz przeczytać najnowszą książkę Mariana A. Noconia – „Zatokowa dewiacja„!

Zatokowa dewiacja” to nieszablonowy thriller sensacyjny, który przeniesie Cię w świat pełen zagadek, zaskakujących zwrotów akcji i emocjonujących dialogów. Poznasz losy Victora Mossa, byłego komandosa, który postanawia rozszyfrować tajemnicę starożytnego notesu, skrywającego coś, co może odmienić losy świata. Na jego drodze staną niebezpieczni wrogowie i mało przychylni przyjaciele. Czy uda mu się dotrzeć do sekretnego miejsca, zanim będzie za późno? Czy odkryje, co mają do powiedzenia nam starożytni i jaką rolę odegra w jego życiu Ewa Abramowska, jego przyjaciółka i wspólniczka?

Przedsprzedaż książki "Zatokowa dewiacja" już sie rozpoczęła

Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, nie zwlekaj i zamów już dziś książkę „Zatokowa dewiacja” w przedsprzedaży na empik-a.com. Tylko teraz możesz skorzystać z atrakcyjnej promocji i otrzymać 25% zniżki na tę niesamowitą powieść. W sklepie autorskim (mariannocon.pl) natomiast nieco mniej, ale za to niespotykany gdzie indziej pakiet.

Ale uwaga, oferta jest ograniczona czasowo i ilościowo, więc nie czekaj ani chwili dłużej!

Nie przegap tej okazji i zarezerwuj sobie egzemplarz „Zatokowej dewiacji” już teraz. Premiera sprzedaży tej książki została wyznaczona na 7 marca 2024 roku, więc nie musisz długo czekać, aby zanurzyć się w fascynującą lekturę. Nie pozwól, aby inni Ci ją zdradzili. Zamów „Zatokową dewiację” i odkryj, co kryje się za tym intrygującym tytułem!